Par mums

SIA „KGM” — uzņēmums, kas dinamiski attīstoties , darbojas Baltijas tirgū jau kopš 1992.gada. Mūsu sadarbības partneri ir gan lopbarības pārstrādes rūpnīcas un putnu fabrikas, gan zemnieku saimniecības.

Mēs neiedalām klientus kategorijās, bet novērtējam klienta vēlmi gūt ilgtermiņa panākumus, akcentējot produkcijas kvalitāti.

Savas pastāvēšanas laikā esam ievērojami paplašinājuši mūsu piedāvātās produkcijas klāstu. Uzņēmumam ir nodibināti lietišķi kontakti ar ražotāju rūpnīcām Nīderlandē, Beļģijā, Francijā, Polijā, Spānijā, Ķīnā, Čehijā, Lietuvā, Igaunijā un citās valstīs. Mūsu uzņēmuma speciālisti pastāvīgi strādā, lai šo sarakstu papildinātu.

Pateicoties izstrādātajai loģistikas sistēmai, mums ir iespēja operatīvi piegādāt nepieciešamo preču daudzumu mūsu klientiem.

Kopš 2008.gada kompānija gan iznomā, gan pārdod uzņēmumam piederošās ražošanas-noliktavas telpas, kuru kopēja platība ir sakot no 500m2 līdz 10000m2. Plašāku informāciju par telpu īri vai pārdošanu Jūs varat atrast mājas lapā: www.skladi.lv

Mēs esam atvērti sadarbībai jauniem biznesa partneriem, lai veidotu savstarpēji izdevīgas attiecības ilgtermiņā.

Ja Jums rodas jautājumi , mēs vienmēr būsim priecīgi Jums palīdzēt!

KGM Ltd products

SIA "KGM" pakalpojumi

Recepšu sastādīšana

Sastādam receptes premiksiem un spēkbarībai mājlopiem un mājputniem.

Piegāde Latvijā

Piegāde tiek veikta bezmaksas Latvijas teritorijā, ja pasūtījuma summa ir virs 600 EUR (ar PVN) (Neattiecas uz plēvēm, tīkliem, auklām un zālāju sēklām!!!). Plēvju, tīklu, auklu un zālāju sēklu bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 1950 EUR (bez PVN). Piegāde norit 2-3 dienu laikā pēc pasūtījuma vai cita norunāta laika.

Noliktavas telpu īre

Izīrējām un pārdodam ražošanas/noliktavas telpas platība no 500 līdz 1000m2. Nomas maksa: no 1.00EUR/m2; Pārdošanas cena: 150 000 EUR (45.45 EUR/m2); Sīkākai informācijai lūdzu apmeklējiet mūsu mājas lapu:www.skladi.lv vai zvaniet 29515036